Oferta

Propozycja dla tych, którzy nie rezygnując z kluczowych elementów decydujących o wartości okna dla jego użytkownika, poszukują jednocześnie produktu w rozsądnej cenie. Produkujemy okna zespolone, skrzynkowe, krosnowe, łukowe, okrągłe, elipsy, okna energooszczędne i pasywne. Okna wykonujemy z najwyższej klasy materiałów krajowych /sosna, dąb, jesion, modrzew/ oraz egzotycznych /mahoń-meranti, sapeli, merbau.
Zewnętrzne-wejściowe – ocieplone, antywłamaniowe gr. 68mm z zamkami listwowymi /dodatkowo ryglowane po obwodzie/ na zamówienie z płycinami wzmocnionymi blachą, szybami bezpiecznymi lub antywłamaniowe. Uwzględniamy także nietypowe zamówienia co do formy, kształtu, wielkości. Wykonamy drzwi z dowolnego materiału wskazanego przez klienta.
Firma nasza posiada doświadczenie w renowacji i wykonywaniu nowych elementów w obiektach zabytkowych. Najnowszym naszym dziełem jest remont Dworca Głównego we Wrocławiu, gdzie wykonaliśmy renowacje i nowe elementy sztuk secesyjnych witryn kasowych w holu głównym Dworca.
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl