O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku nieprzerwanie od 1982 roku. Swoją historię rozpoczynaliśmy jako spółka cywilna, natomiast od 2015 roku przyjęliśmy formę spółki z o.o. sp. komandytowa.

 

Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi drewnianych oraz posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji inwestycji pod nadzorem konserwatorskim. Współpracujemy z klientami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi.

 

Od blisko 20 lat prowadzimy szkolenie uczniów w zawodzie stolarz w porozumieniu z Cechem Rzemiosł Różnych i Izbą Rzemieślniczą we Wrocławiu.

 

Posiadamy własny zakład produkcyjny zlokalizowany 7 km od Wrocławia wyposażony w nowoczesne maszyny: centrum kątowe WEINIG, BIESSE, centrum obróbcze CNC, ROVER C6, sprzęt do produkcji wszystkich typów okien, drzwi drewnianych oraz nowoczesną suszarnię drewna. Produkcję wspomagają programy CAD, co gwarantuje dokładność i pełną powtarzalność wyrobów.

Sprawdź nasze

Referencje

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami

lub zostaw dane w formularzu, odpowiemy

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma RAMS sp. z o.o. sp. komandytowa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi a podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.
RAMS Sp. z o.o. spółka komandytowa
×
1 km
Leaflet | © OpenStreetMap contributors